Kategorie

Witamy w sklepie Basta!

Witamy na stronach sklepu firmy BASTA! Działamy na rynku budownictwa od 1992, zapewnieniając kompleksową obsługę firm produkujących stolarkę aluminiową na terenie województwa śląskiego, a także dostarczając części zamienne i akcesoria do użytkowanych wyrobów aluminiowych...

Akceptujemy płatności

 
 

Kontakt

Centrala
Bielsko-Biała


ul. Stefana Batorego 12a
43-300 Bielsko-Biała

telefony:
+48 (33) 811-55-85

tel.kom.:
+48 502 749 644
Oddział
Dąbrowa Górnicza


ul. Stanisława Wyspiańskiego 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

telefony:
+48 (32) 261-30-00

tel.kom.:
+48 503 174 260

Dział Handlowy:


Joanna Mirek-Francuz
e-mail: jmirek@basta.sklep.pl


Iwona Półtorak-Olma
e-mail: iolma@basta.sklep.pl


Agnieszka Olearczyk
e-mail: aolearczyk@basta.sklep.pl

 

Paweł Kowalczyk
e-mail: pkowalczyk@basta.sklep.pl

 

 

Przedstawiciel Handlowy:

Grzegorz Golik
e-mail: ggolik@basta.sklep.pl

 

Dział Handlowy:

Łukasz Kaczor
e-mail: lkaczor@basta.sklep.pl





 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Wyświetl większą mapę

Wyświetl większą mapę